Sipariş Telefonları:


0 216 671 98 99 / 0530 498 56 56

ALIŞVERİŞ SEPETİ
0 ürün var.
 
FORUM
 

BANKA SINAVI - BANKA SINAVLARI

ÜRÜN SATIŞLARIMIZ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

 

* Ürünlerimizin siparişleri web sayfamız üzerinden alınmaktadır.

* Web sayfamız üzerinden alınan siparişler hafta içi saat 15,00' a kadar alınan siparişler aynı gün, bu saatten sonra alınan siparişler bir sonraki işgünü ve hafta sonu alınan siparişler ise pazartesi günü kargoya verilmektedir.

* Siparişleriniz kargoya verildiğinde sipariş verirken belirttiğiniz mail adresine bilgi maili gönderilecektir. Bu nedenle sipariş verirken lütfen kullandığınız mail adresini veriniz..

* Ürün kargoya verildikten sonra ertesi işgünü mesai saatlerinde ürün teslim edilirken ödemesi alınmaktadır. Ürün tesliminde vereceğiniz adresde sizin bulunmanıza gerek bulunmamakta , bir yakınınız tarafından da ürün ödemesi yapılarak ürün teslimi sağlanmaktadır. Ürün teslim saati konusunda net bilgi verilmemektedir. Bu nedenle lütfen sipariş verdiğiniz adresde mesai saatlerinde bir kişinin bulunarak ürünü teslim alması gerekmektedir. Mümkün olduğunca iş adresiniz üzerine sipariş verirseniz adresinizde bulunma olasılığınız artacaktır. Herhangi bir durumda ise sipariş verdiğiniz adresin bağlı bulunduğu Aras Kargo şubesini arayarak bilgi alabilirsiniz. Aras kargo şube adres ve telefonları için TIKLAYINIZ...

* Her türlü sorunuz için sitemizdeki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Müşteri hizmet yetkililerimiz en kısa zamanda sorunuzu yanıtlayacaktır.